Про нас

Страви, що змушують закохатись!

Львів – це місто, сповнене ароматами свіжої випічки, кави, шоколаду, прянощів і … кохання. Вузенькі вулички, старовинна бруківка, затишні кав’ярні та вишукані ресторації, бурхливе мистецьке життя, безліч фестивалів, святкувань та подій. В нього просто неможливо не закохатись.
Сотні іноземців зі всього світу втрачали голову, забуваючи про батьківщину, і залишались жити у Львові. Серед них були й темпераментні італійські архітектори, скульптори, кондитери… Романо, Марконі, Андреоллі. Тому природньо, що і в наш час в сучасному місті, його серці – на площі Ринок, з’явився заклад з італійським характером Basilico pizza & pasta.
Тепер набагато простіше, ніж сотні років тому , – смаки, а разом з тим складові та секрети приготування страв, ми привозимо з самого півдня, відтак подаємо ароматну піцу, зроблену за традиційною рецептурою з правильного тіста. Домашній томатний соус, яким приправлена майже кожна піца, готується зі справжніх стиглих італійських томатів. Вони, в свою чергу, традиційно поєднуються з ніжною Моцареллою та базиліком.
Правильну італійську пасту з борошна з твердих сортів пшениці ми заправляємо різноманітними домашніми соусами, і пропонуємо скористатись нашою рекомендацією, або самостійно обрати вид пасти (спагеті, пенне або фарфале).

Львів відкритий для світу, а Basilico pizza & pasta відкритий для світу ваших улюблених смаків!